Güzel Çocuk Etek Modelleri

Kadınlar için ÖRGÜ ETEK MODELLERİ bilgilerinin paylaşıldığı bu yazımızda Güzel Çocuk Etek Modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaştınız. Dilerseniz ÖRGÜ ETEK MODELLERİ kategorisinde bulunan diğer makalelerimizi okuyarak daha başka bilgiler edinebilirsiniz.
Farklı ve şık çocuk etekleri

Kızların bir şeyleri anlamaya başladıktan sonra söyledikleri ilk şey hemen hemen hep aynıdır. Büyüyünce ne olacaksın diye sorulduğunda neredeyse hepsi balerin cevabını verir. Onlara bu cevabı verdiren balenin ne olduğunu bildikleri bir şeyden değil sadece balerinlerin giydikleri o tüllü kabarık etektendir.
O pembe kabarık tüllü etek onlara o kadar çekici ve güzel gelir ki sırf onun içerisinde kendilerini görmek için balerin olmak isterler. 

Kız çocuklarına etek çok yakışır. Yeni yürümeye başladıklarında ve artık kıyafetleri üzerinde taşımaya başladığı anlardan itibaren etek şıklığını çocuğun endamı ile birleştirir ve ortaya dünyalar tatlısı bir görüntü çıkar. Bu şık ve güzel etekleri sizlerde çocuklarınızın zevkine göre örüp onları mutlu edebilirsiniz.
Üzerlerine sonradan kendi arzunuza göre çok farklı şekillerde süsleyerek daha farklı bir görünüm de yaratabilirsiniz.
Yazar
En Pratik Kadın
Eklenme Zamanı
10.05.2014 10:50:07
Yorum sayısı
0
İlgili Makaleler
Güzel Çocuk Etek Modelleri
Güzel Çocuk Etek Modelleri
Farklı ve şık çocuk etekleri Kızların bir şeyleri anlamaya başladıktan sonra söyledikleri ilk şey hemen hemen hep aynıdır. Büyüyünce ne olacaksın diye sorulduğunda neredeyse hepsi balerin cevabını verir. Onlara bu cevabı verdiren balenin ne olduğunu bildikleri bir şeyden değil sadece balerinlerin giydikleri o tüllü kabarık etektendir. O pembe kabarık tüllü etek onlara o...
»» devamını oku »»
El Örgüsü Etek Modelleri
El Örgüsü Etek Modelleri
El emeği, değişik ve farklı örgü etek modelleri Örgü eteklerin duruşu bir başkadır. Şıklıkları ile kışın uzun çizmeler ile, yazında babet veya sandaletler ile kullanımı oldukça rahat ve modern olur. Etek modelleri istenirse üzerilerine takım amaçlı örülecek hırkalar ile de daha hoş ve şık bir görüntü kazanır. Farklı örgü aparatları kullanılarak örülen etekler, modelleri...
»» devamını oku »»
Çocuk Etek Modelleri
Çocuk Etek Modelleri
Yazlık kışlık etek modelleri Yazlık ya da kışlık olarak uygulayıp örebilirsiniz. Bu şık etek modellerine isterseniz askı ya da ufak kollar yaparak elbiseye dönüştürebilir her iki şekilde de kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde örüp, üzerilerine de istediğiniz gibi keyfinizce süsleyip, kızlarınıza ya da torunlarınıza keyifle giydirebilirsiniz.
»» devamını oku »»
Değişik Etek Modelleri
Değişik Etek Modelleri
Kız çocukları için etek modelleri Kız çocuklarının şirinliklerine şirinlik katan birbirinden şık ve değişik etek modelleri . Yapması keyifli giydirmesi daha keyifli. Kızlarımızın keyifle giyebileceği bu etekleri istediğiniz renk ve şekilde kendi arzunuza göre derleyip örebilirsiniz. İsterseniz bu eteklere askı ekleyip hem etek hem elbise olarak da kullanabilirsiniz.
»» devamını oku »»
Yorum Yaz
Yeni Yorum Ekliyorsunuz !
Rumuz (*) Mail Yorum (*) Gönder