El Örgüsü Etek Modelleri

Kadınlar için ÖRGÜ ETEK MODELLERİ bilgilerinin paylaşıldığı bu yazımızda El Örgüsü Etek Modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaştınız. Dilerseniz ÖRGÜ ETEK MODELLERİ kategorisinde bulunan diğer makalelerimizi okuyarak daha başka bilgiler edinebilirsiniz.
El emeği, değişik ve farklı örgü etek modelleri
Örgü eteklerin duruşu bir başkadır. Şıklıkları ile kışın uzun çizmeler ile, yazında babet veya sandaletler ile kullanımı oldukça rahat ve modern olur. Etek modelleri istenirse üzerilerine takım amaçlı örülecek hırkalar ile de daha hoş ve şık bir görüntü kazanır. Farklı örgü aparatları kullanılarak örülen etekler, modelleri itibari ile, istenirse gece şık bir kıyafet tamamlayıcı, istenirse de gündüz spor bir kıyafet kombini ile gayet şık, uyumlu ve rahat bir kıyafet olarak kullanılabilir.

Özellikle yaz aylarında deniz kenarında mayo veya bikini üzerine örülen etekler çok şık oluyor. İçine astar geçirilerek günlük hayatta da kullanılan el örgüsü etekler, kumaş  ya da triko eteklere göre daha rahat kullanılabiliyor.
Yazar
En Pratik Kadın
Eklenme Zamanı
08.01.2015 17:28:13
Yorum sayısı
0
İlgili Makaleler
Çocuk Etek Modelleri
Çocuk Etek Modelleri
Yazlık kışlık etek modelleri Yazlık ya da kışlık olarak uygulayıp örebilirsiniz. Bu şık etek modellerine isterseniz askı ya da ufak kollar yaparak elbiseye dönüştürebilir her iki şekilde de kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde örüp, üzerilerine de istediğiniz gibi keyfinizce süsleyip, kızlarınıza ya da torunlarınıza keyifle giydirebilirsiniz.
»» devamını oku »»
Değişik Etek Modelleri
Değişik Etek Modelleri
Kız çocukları için etek modelleri Kız çocuklarının şirinliklerine şirinlik katan birbirinden şık ve değişik etek modelleri . Yapması keyifli giydirmesi daha keyifli. Kızlarımızın keyifle giyebileceği bu etekleri istediğiniz renk ve şekilde kendi arzunuza göre derleyip örebilirsiniz. İsterseniz bu eteklere askı ekleyip hem etek hem elbise olarak da kullanabilirsiniz.
»» devamını oku »»
Güzel Çocuk Etek Modelleri
Güzel Çocuk Etek Modelleri
Farklı ve şık çocuk etekleri Kızların bir şeyleri anlamaya başladıktan sonra söyledikleri ilk şey hemen hemen hep aynıdır. Büyüyünce ne olacaksın diye sorulduğunda neredeyse hepsi balerin cevabını verir. Onlara bu cevabı verdiren balenin ne olduğunu bildikleri bir şeyden değil sadece balerinlerin giydikleri o tüllü kabarık etektendir. O pembe kabarık tüllü etek onlara o...
»» devamını oku »»
El Örgüsü Etek Modelleri
El Örgüsü Etek Modelleri
El emeği, değişik ve farklı örgü etek modelleri Örgü eteklerin duruşu bir başkadır. Şıklıkları ile kışın uzun çizmeler ile, yazında babet veya sandaletler ile kullanımı oldukça rahat ve modern olur. Etek modelleri istenirse üzerilerine takım amaçlı örülecek hırkalar ile de daha hoş ve şık bir görüntü kazanır. Farklı örgü aparatları kullanılarak örülen etekler, modelleri...
»» devamını oku »»
Yorum Yaz
Yeni Yorum Ekliyorsunuz !
Rumuz (*) Mail Yorum (*) Gönder