Burçlar

Kadınlar için Burçlar bilgilerinin paylaşıldığı bu yazımızda Burçlar hakkında detaylı bilgiye ulaştınız. Dilerseniz Burçlar kategorisinde bulunan diğer makalelerimizi okuyarak daha başka bilgiler edinebilirsiniz.
Burçlar ve yorumları

Aşık mısınız? Sevgilinizin bazı söz ve hareketlerine bir anlam veremiyor musunuz? Geleceğiniz konusunda endişeleriniz mi var? Hayatınıza hâlâ bir yön veremediğinizden mi şikâyetçisiniz? Para konusu sizi fazla mı düşündürüyor? Mutlu olmanız gerekirken karamsarlığa mı kapılıyorsunuz. Başkalarının sizden talihli olduğunu mu sanıyorsunuz? Bütün bunlara kaderin sebep olduğuna mı inanıyorsunuz? Bu sorularımızdan birine veya birkaçına "Evet" diye mi cevap verdiniz? O halde yardıma ihtiyacınız olduğu iddiamızın saçma olduğunu da zannetmeyin. Evet, var. işte, biz de size yardım etmeye hazırız. Bahsettiğimiz problemlerinizi adresinize gelerek biz düzeltecek değiliz; ancak size bunları halletmeniz için gerekli şeyleri anlatacağız. Her şeyden önce hayatınızı belirli yıldızların idare ettiğini bilmelisiniz. Nasıl hayat veren Güneş, met ve cezri idare eden Ay bizleri etkiliyorsa, aynı şekilde "Sekiz Büyük Güç" diye anılan yıldızlar da hayatımıza yön verip bize türlü imkânlar hazırlarlar. Onun için de önce burcunuzun yıldızını ve sonra diğer yıldızlan iyice tanımalısınız. Kendi yıldızınızı en yakın dostunuz, size destek olacak güç yerine koyabilirsiniz. Diğer yıldızlar da hayatınızın birçok yönlerinde söz sahibidirler.

Aşkta söz sahibi olan yıldız Sevgi ve Güzellik temsilcisi Venüs'tür. Evlilik konusunda ise sizin burcunuzun yıldızı ile Venüs ve Cazibe Savaş timsali Mars işbirliği ederler. Siz bu yıldızlar hakkında gereken şeyleri öğrenir ve uygun şekilde hareket ederseniz, aşkta da mutlu olursunuz, islediğiniz gibi bir yuva da kurarsınız, evliliğinizi de ahenkle yürütebilirsiniz. Sizi düşündüren para ise. o zaman doğrudan doğruya Zenginlik ve Neşe yıldızınız Jüpiter'le dostluk kurmanız gerekir. Hele Disiplin Yıldızı Satürn de işlerinizde sizi desteklerse, o vakit dünyanın sayılı zenginlerinden biri haline gelmeniz de işten bile değildir. Ama siz başarılı bir eğitim yapmak isteyen bir tip de olabilirsiniz. İşte o vakit yine bahsettiğimiz iki yıldıza. Jüpiter ve Satürn'e başvuracaksınız. Zira Zenginlik, Neşe yıldızı aynı zamanda eğitimi de temsil eder. Disiplin yıldızı da metod ve sabır verir. Bu ikisi kaynaşınca eğitim konusu da problem olmaktan çıkar. Hayatınıza yeni bir yön vermek istiyorsanız Yeni Şartlar yıldızı Plüton size yol gösterebilir. Dikkat çekmek,ün yapmak, herkesten ayrı bir yolda ilerlemek istiyorsanız. Değişiklikler yıldızı Uranüs'e başvurmanızı söyleyeceğiz. Edebiyatta başarı ise Zekâ, Hareket yıldızı Merküri'nin elindedir. Onunla hoş geçinmeye bakın. Hele Hayaller yıldızı Neptün'le. Zekâ, Hareket yıldızı Merküri ve aynı zamanda Güzel Sanatları da temsil eden Venüs bir araya gelirse, edebiyat alanında adınızı bütün dünyaya duyurabilirsiniz.

Bahsettiğimiz şeylerden bazı yıldızların ahengi sayesin de istediğiniz duruma geleceğinizi anlıyorsunuz tabii. Kendi kendinize. "Bu iş böyle kolaysa ben neden istediklerimi elde edemiyorum?" diyebilirsiniz. 

Bunun nedeni de çok basit: Eskiler, yani bundan binlerce yıl önce yaşamış, yıldız falı konusunda bilgili kimseler gökyüzünü on iki eşit parçaya bölmüşlerdir. Bunun her birini bir burç kabul ederek bir isim vermişlerdir. Her burca verilen isim de onun özelliklerine tamamıyla uyar. Siz doğduğunuz anda Güneşiniz hangi burçtaysa onun özelliklerini taşımaktasınız. Kendi burcunuzu dikkatle okuyun. Hangi yıldızın size dost olduğunu anlayınız. Böylece iş, aşk, para, gelecek ve her türlü konuda burcunuzun size ne İmkânlar hazırladığını anlayacaksınız. Ama iş bununla da bitmiyor. Aynı burçtan olan kimselerin bazı özellikleri bakımından birbirlerine benzedikleri doğrudur. Fakat ana özellikler hariç her insanın bambaşka bir kişiliği vardır. Örneğin, dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak görülen Elizabeth Taylor da, şarkıcı Liza Minelli de Balık burçundandırlar, ikisine de Balık burcu, hassaslık, cazibe, şöhret vermiştir. Ama Elizabeth Taylor, Venüs'ü çok kuvvetli bir kadındır. Yani o doğduğu anda Sevgi, Güzellik yıldızı Venüs; Cazibe, Seks yıldızı Mars ve şöhreti sağlayan Uranüs gökyüzünde parlamışlardır. Buna karşılık Liza Minelli doğduğu anda Sevgi, Güzellik yıldızı. Zekâ Hareket yıldızıyla birlikte parlayarak sanatçıya güzel ses ve rol yapma kabiliyeti vermiştir. İşte aynı şekilde siz doğduğunuz anda gökyüzünde bir veya birkaç yıldız parlamıştır. Bunlar sadece o anda sizin kaderinizi çizmek için parlayan yıldızlardır. Gerek burcunuzun özellikleri gerek bu parlayan yıldızların yardımları sizin bir veya birkaç alanda istediklerinizi elde etmenize yeterlidir.

Şimdi sizden istediğimiz şu: Önce kendi burcunuzu ve yıldızınızı okuyun; tarafsızlıkla bu burç ve yıldızın size ne kadar uyduğunu düşünün. Sonra diğer burçları inceleyin. Çünkü başka burçlarda kendinize benzeyen çok taraflar bulabileceksiniz. O zaman da sizi hangi yıldızların etkileyip, desteklediğini anlayacaksınız. Böylece bu yıldızlardan yararlanarak hayatla islediklerinizi elde etmeniz de kolay olacak. Boşuna uğraşıp hayata küsmektense yıldızların yardımıyla kendinize ışıklı bir yol çizmeniz çok daha akla yakın değil mi? Sonuçlan memnun kalacağınıza inanıyor ve size yıldızlar arasında zevkli bir yolculuk diliyoruz.
Yazar
En Pratik Kadın
Eklenme Zamanı
23.03.2015 23:26:17
Yorum sayısı
0
İlgili Makaleler
Burçlar
Burçlar
Burçlar ve yorumları Aşık mısınız? Sevgilinizin bazı söz ve hareketlerine bir anlam veremiyor musunuz? Geleceğiniz konusunda endişeleriniz mi var? Hayatınıza hâlâ bir yön veremediğinizden mi şikâyetçisiniz? Para konusu sizi fazla mı düşündürüyor? Mutlu olmanız gerekirken karamsarlığa mı kapılıyorsunuz. Başkalarının sizden talihli olduğunu mu sanıyorsunuz? Bütün bunlara...
»» devamını oku »»
Yorum Yaz
Yeni Yorum Ekliyorsunuz !
Rumuz (*) Mail Yorum (*) Gönder