Kral Tertiplerden Askerlik Hatırası

Kadınlar için Güzel Sözler ve Resimler bilgilerinin paylaşıldığı bu yazımızda Kral Tertiplerden Askerlik Hatırası hakkında detaylı bilgiye ulaştınız. Dilerseniz Güzel Sözler ve Resimler kategorisinde bulunan diğer makalelerimizi okuyarak daha başka bilgiler edinebilirsiniz.
Askerlik hatırası
Seni ve beni, gemideki yelkeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, dünyadaki en güzel kızları, yaratan yüce Allah dan dilerim ki; ey benim değerli, sağlam ciğerli, orta şekerli, birazda kederli, 106 beygir çekerli arkadaşım...Eyvallah kalbimin en derin köşesinden, kırların menekşesinden, gül suyu şişesinden, selamlarımı sunar; kardan beyaz, pamuktan yumuşak ellerinden tutar, ağır ağır, hafif hafif mengene gibi sıkarım. 

Gözüm nasılsın, iyi misin, sende beni soracak olursan, çok hastayım. Öyle bir derde düştüm ki, ne sen sor ne ben söyleyeyim. 

Doktora gittim şu ilaçları verdi. Bir eşşek arısı, 99 Foça karası, yaşları 18 ile 20 arası, ah o yanak, kiraz dudak, her tarafı ortadan oynak. 

Kaynatmak için: 55 kg tuz, 2 kg buz, 1 adet kız, 60 gün su at, 70 gün kaynat, 80 gün karıştır ve şu adrese yolla.

Dağıldı toplanmaz tugayı, gitti gelmez taburu, çağırtılı, bağırtılı bölüğü, izin alamaz takımı, sürgün mangası, arazi timinin geri gelmez adamı, İsyankar Malkaralı selamlar sunar. 

Sivil adresim: Dön dolaş mahallesi, ara bul sokak, no kapının üstünde, kendine iyi bak

30.10.2015 15:50
Yazar
En Pratik Kadın
Eklenme Zamanı
30.10.2015 15:10:16
Yorum sayısı
0
İlgili Makaleler
Doğum Günü
Doğum Günü
Doğum Günün Kutlu Olsun Seviyorum seni... Sevdam Seni sen olduğun için Seni dünyam olduğun için İçin için Haykırarak Seviyorum seni Seviyorum yahu Deli gibi Alamıyorum kendimi Bir çağlayan içimde Sana sevdam çılgın bir nehir Durmuyor Durmuyor coşkum Seviyorum seni Ummanlar gibi Yaşatıyorum içimde Dünyalara sığmıyorum aşkımla Kutlu olsun bir tanem Kutlu olsun canım aşkım Ben...
»» devamını oku »»
Ünlü Sözleri 2
Ünlü Sözleri 2
***Kendini yaşamak, başkaları adına yaşamaktan vazgeçmekle başlar.. ***Yanıltmasın seni melek bakışlar. Bazılarını şeytan bile ayakta alkışlar...! ***Yola çıktıklarını, yolda bulduklarına değişirsen; Hem yolunu kaybedersin, hem dostunu.   Necip Fazıl Kısakürek ***Negatif insanlara maruz kalmak, radyasyona maruz kalmak gibidir! Kısa süreli, düşük dozlara dayanabilirsiniz.....
»» devamını oku »»
Kral Tertiplerden Askerlik Hatırası
Kral Tertiplerden Askerlik Hatırası
Askerlik hatırası Seni ve beni, gemideki yelkeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, dünyadaki en güzel kızları, yaratan yüce Allah dan dilerim ki; ey benim değerli, sağlam ciğerli, orta şekerli, birazda kederli, 106 beygir çekerli arkadaşım...Eyvallah kalbimin en derin köşesinden, kırların menekşesinden, gül suyu...
»» devamını oku »»
Yorum Yaz
Yeni Yorum Ekliyorsunuz !
Rumuz (*) Mail Yorum (*) Gönder